Aktualności

Przedszkole nr 3 im Jana Brzechwy

Opłata za przedszkole

Opłaty za przedszkole za miesiąc październik będą przyjmowane od 22 do 24 października 2019 r. w sekretariacie przedszkola. Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat.

PZU

Uwaga Rodzice, którzy nie zdążyli ubezpieczyć swojego dziecka w przedszkolu!!  W dniu 8 października przedstawiciel PZU będzie zbierał opłaty w godz. 8:00 – 10:00 w szatni przy sekretariacie.

Sport i rekreacja przedszkolaków

Drodzy Rodzice! Mamy tylko 3 dni na pełną mobilizację w głosowaniu na  projekt do Budżetu Obywatelskiego. Prosimy Was o wsparcie projektu nr 8 z Obszaru nr 1 „Sport i rekreacja przedszkolaków”. W głosowaniu mogą brać udział osoby zameldowane w Błoniu. Głosować  można w formie elektronicznej lub papierowej. Najprostszy sposób to zagłosowanie poprzez wybranie projektu nr…
Więcej!

Pożegnanie w przedszkolu!

Drodzy Rodzice! Zarówno nowe przedszkolaki, jak i te bardziej doświadczone, mogą mieć trudności z rozstaniem z rodzicami w trakcie pierwszych dni w przedszkolu. Zachęcamy do zapoznania się z paroma wskazówkami, które ułatwią nam pożegnanie.

Zajęcia z Robotyki

6 września odbędą się zajęcia pokazowe z Robotyki dla dzieci 6-letnich.

Zebrania Organizacyjne

Zapraszamy na zebrania organizacyjne: dla rodziców dzieci 5,6-letnich: 5 września o godzinie 17:00 dla rodziców dzieci 3,4-letnich: 10 września o godzinie 17:00